29 Şubat 2012 Çarşamba

Eczanemizde.com

 Eski bir alışveriş bu. Sözüme sadığım yani hala para harcamış değilim:) İhtiyacım olan bazı şeyleri eczanemizde.com'dan aldım. Siparişi Cumartesi akşamı verdim ve salı günü geldi. Bu tarz ihtiyaçları internet üzerinden almanın pek çok avantajı var. Toplu halde pek çok farklı ürüne ulaşabilmek, taksit seçenekleri ve jızlı gönderim gibi. 


Bakalım neler almışım. 


El ve ayak kremine ihtiyacım vardı. Tüm stoklarım tükenmişti. Aslında denemek istediğim başka bir marka vardı ama (Pieditak) stoklarda kalmamıştı. Ben de bir daha ki alışverişe erteleyip Lapitak aldım.Genelde Oral-B kullanırım ağız bakım suyu olarak. Listerine öveni çoktu denemek istedim.


Yine Isıs-Pharma'nın Sensylia'sını kullanıyordum. Bitmeye yüz tutunca hassas ve kuru cildim için Secalia ATP'yi denemek istedim. Sevgili partnerimin kullandığı Neutrogena Yoğun Bakım Kremi de ucuzluğu sayesinde (6 tl) sepete girdi. Benim diş takıntım var. Kills germs deyince (bakterileri öldürüyormuş yahu daha ne olsun) aldım. Ağız florama zarar vermez umarım:)Veee diş macunları.Son olarak Bioderma'dan yorgun ciltler için kofre. İçinde nemlendirici, serum ve maske var. Deneyip görelim bakalım. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder